آپ وب

دانلود رایگان افزونه WP Rocket نسخه فارسی

دانلود رایگان افزونه WP Rocket نسخه فارسی

افزایش سرعت وردپرس با افزونه WP Rocket

آپ وب

دانلود رایگان افزونه WP Rocket نسخه فارسی

دانلود رایگان افزونه WP Rocket نسخه فارسی

اگر شما مدیر یک سایت وردپرسی هستید و میخواهید سرعت سایت خود را افزایش دهید بهنرین گزینه ای که وب سایت آپ وب به شما معرفی می کند استفاده از افزونه WP Rocket است که دارای بهترین امکانات و قابلیت ها میباشد و یک افزونه فوق العاده برای کش سایت وردپرس و بهینه ساز فایل های قالب و افزونه های وردپرس و لود تصاویر به صورت تنبل و بسیاری از امکانات دیگر می باشد برای اینکه بیشتر با این افزونه و قابلیت آن آشنا شوید با آپ وب همراه باشید.

 

تاثیر افزایش سرعت سایت بر سئو

موتور جستجوی گوگل سرعت سایت را به طور مستقیم در وسیله های سنجش رتبه خود وارد کرده و هرچه سرعت سایت شما بیشتر باشد رتبه بهتری خواهید داشت و و سایت شما در نتیجه های جست و جو اول خواهد بود با افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس می توانید سرعت سایت خود را به صورت چمشگیری افزایش دهید وقتی که سرعت لود سایت شما بالا باشد ، پس بازدید کننده ا از سایت شما راضی خواهند بود و بیشتر در سایت شما برای بازدید از مطالب شما می گذارنددر نتسجه رتبه وب سایت شما هم بالا تر می رود.

 

دانلود رایگان افزونه WP Rocket نسخه فارسی

افزایش سرعت وردپرس با افزونه WP Rocket

بهترین افزونه کش سایت وردپرس افزونه WP Rocket هست چون با این افزونه فشار کمتری به هاست سایت شما وارد میشود و باعث میشود که مصرف پهنای باند سایت شما کمتر بشود و در کل کاری میکند  که وقتی بازدیدکننده ای که قبلا از سایت شما بازدید انجام داده است برای بار های بعدی که سای شما را باز میکند قسمت هایی که تغییر نمیکنند و در همه صفحات ثابت هستند مانند ایکون سایت شما و فایل های css و جاوا اسکریپت قالب وردپرس سایتتان دیگر این فایل ها نیازی به لود ندارند.

 

کش پیش بارگذاری سایت وردپرس

یکی از قابلیت های افزونه WP Rocket ، کش پیش بارگذاری شده است.به عنوان مثال تصاویری را که انتظار داریم کاربر در مراجعه به صفحه بعدی رویت کند را از قبل بارگذاری نمایید این کار باعث می شود که سرعت باز شدن صفحه بعدی سایت به مراتب بهتر و سریعتر انجام شود.

 

افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها

قابلیت افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها به دو صورت کار می کند : اول اینکه تصاویر و ویدئو های سایت شما را کش میکند و دوم،بازدیدکننده تا زمانی که به تصویر نرسد آن تصویر شروع به لود نمیکند یعنی تصویری در پایین سایت شما وجود دارد و بازدید کننده به پایین صفحه اسکرول نمیکند پس آن تصویر لود نمیشود ولی اگر به پایین صفحه برود آن تصویر بارگذاری شده و نمایش داده خواهد شد. این قابلیت بسیار عالی برای افزایش سرعت سایت می باشد که سرعت لود سایت شما را به صورت چشم گیری بالا می برد.

 

دانلود رایگان افزونه WP Rocket نسخه فارسی

فشرده سازی فایل های قالب وردپرس

این افزونه میتواند فایل های قالب شما مانند فایلهای  css و js قالب و افزونه های سایت را فشرده کند و باعث کاهش حجم صفحات شود.این یعنی افزایش سرعت و کاهش مصرف پهنای باند سایتتان و مجموع این نتایج باعث بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل می شود و گوگل سایت شما در در سرچ ها در نتیجه  اولیه نشان می دهد.

 

برخی قابلیت های دیگر افزونه WP Rocket نسخه فارسی شده

  • افزایش سرعت سایت به مانند یک راکت
  • سئوی بسیار قوی
  • نسخه کاملا اورجینال
  • کش و ذخیره سازی صفحات سایت
  • ذخیره سازی تصاویر در کش برای لود سریع
  • فشرده سازی کدهای JS , CSS , HTML سایت برای افزایش سرعت سایت
  • انعطاف پذیر
  • پنل تنظیماتی کاملا فارسی

توجه : برای جلوگیری از تداخل این افزونه با سایر افزونه های کش سایت ، فقط از همین افزونه استفاده کنید.

لینک دانلود

دیدگاه‌ها (0)