آپ وب

قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی

برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی هیچ نیازی به خواندن و مطالعه کتاب حجیم این آزمون ندارید!

قبولی ۱۰۰% تضمینی

تمام سوالات به صورت پس و پیش از این دو آزمون است ….

 

قطعا یکی از تصمیمات هر فرد مخصوصا پسران در سن ۱۸ سالگی اخذ گواهینامه رانندگی است . حالا کار با اینکه یک فرد علاقه ای به رانندگی دارد یا خیر و یا در چه سنی به دنبال اخذ آن می رود نداریم . اما در نهایت در جامعه فعلی ما مرسوم است که حداقل تمام مردان باید گواهینامه داشته باشند حتی در صورت نداشتن خودرو!

این روز ها همه حال و هوای دریافت گواهینامه را میدانیم . یک کتاب حجیم و بزرگ و یک افسر اکثرا سخت گیر برای کسب گواهینامه . اما اولین مرحله ای که تقریبا اکثر افراد که برای دریافت گواهینامه در آن دست و پا می زنند و با آن مشکل دارند و کمتر کسی است که آن را در بار اول قبول شود و حتی دیده شده افرادی برای بار ۱۰ ام و حتی ۱۵ ام این مرحله را تکرار می کنند مرحله آزمون کتبی و تستی آیین نامه است که با سوالات ۴ گزینه ای با پاسخ ها و سوال های بسیار مشابه در زمانی که با استرس خاص امتحان ترکیب می شوند موجب مردود شدن افراد زیادی در این مرحله می شود

اما در این پست قصد داریم دو نرم افزار برای شما معرفی کنیم که با مطالعه و پاسخگویی و تمرین و تکرار سوالات این دو نرم افزار + حفظ کردن فقط تابلوهای کتاب راهنمایی رانندگی قبولی شما در آزمون راهنمایی رانندگی ۱۰۰% تضمینی است و دیگر اصلا نیازی نیست وقت خود را برای مطالعه یا یادگیری کتاب آیین نامه حجیم بگذارید . دقت نمایید در مصوبه جدید امتحان آیین نامه رانندگی آزمون کتبی و تستی آیین نامه به دو بخش آزمون مقدماتی و آزمون اصلی تبدیل شده است . ما هم در ادامه برای شما برای آزمون مقدماتی یک نرم افزار و برای آزمون اصلی یک نرم افزار قرار می دهیم که بر طبق همین ترتیب آزمون ها را مطالعه و تست زنی کنید

 

نتایج استفاده از این آزمون :

  • قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی یک آقا در بار اول ( ۷ نفر از ۳۰ نفر قبول شدند که این آقا یکی از این ۷ نفر بود )
  • قبولی در آزمونآیین نامه راهنمایی و رانندگی توسط یک خانم پس از ۴ بار رد شدن در آزمون آیین نامه پس از مطالعه و تست زنی با این نرم افزارها ( این خانم در بار پنجم قبول شد! )
  • قبولی در آزمونآیین نامه راهنمایی و رانندگی توسط یک خانم در بار اول ( ۹ نفر از ۳۰ نفر قبول شدند )
  • قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی یک خانم با مطالعه این آزمون ها در جلسه امتحان فقط پاسخ ها را میخواند و علامت میزند و قبول می شود ( سوالات عینا یکی بودند! )

مطمئن باشید با مطالعه این دو آزمون ها + حفظ کردن تابلوهای راهنمایی رانندگی کتاب آزمون که کمتر از 5 صفحه است قبولی شما در امتحان آیین نامه رانندگی 100% تضمینی است . ارزش این پست و این نرم افزارها را در جلسه آیین نامه و مشابهت عجیب سوالات امتحان آیین نامه با سوالات این دو آزمون خواهید فهمید!

لینک دانلود آزمون مقدماتی لینک دانلود آزمون اصلی

دیدگاه‌ها (0)